search
REKLAMA
News

Netflix pokazał wpadki z planu WEDNESDAY. Jenna Ortega przypadkiem uderzyła inną aktorkę

“Wednesday” jest jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa.

Łukasz Budnik

9 grudnia 2022

wednesday wpadki
REKLAMA

Wednesday wciąż cieszy się wspaniałą oglądalnością. Serial w tygodniu od 28.11 do 4.12 wygenerował 411,29 mln godzin wyświetlania i łącznie do tamtego momentu miał ich już ponad 750. Tym samym trafił do trójki najchętniej oglądanych sezonów anglojęzycznych produkcji w historii platformy (po czwartym sezonie Stranger Things oraz Dahmerze). 

Drugi sezon jak dotąd nie został potwierdzony przez Netflixa, ale serial wciąż jest promowany w mediach społecznościowych. Teraz do sieci trafił klip, w którym zobaczymy kilka wpadek z planu serialu, w tym oczywiście z udziałem Jenny Ortegi, która z wielkim powodzeniem zagrała rolę tytułową. Kompilację zobaczycie poniżej:

Twórcy Alfred Gough i Miles Millar zapowiadlai, że mają już pomysły na kolejne odcinki, w tym rozwijanie relacji Wednesday i Enid oraz poświęcenie więcej czasu pozostałym członkom rodziny Addamsów. Z kolei sama Ortega mówiła, że chciałaby, aby Wednesday pozostała antybohaterką. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA