search
REKLAMA
News

NATALIA DYER zapowiada, że czwarty sezon STRANGER THINGS będzie “czymś wielkim”

Łukasz Budnik

27 października 2020

REKLAMA

Pod koniec września zostały wznowione prace nad czwartym sezonem Stranger Things, popularnego i lubianego serialu Netflixa, który zadebiutował w 2017 roku. Niewiele wiadomo jeszcze o fabule nowych odcinków (choć potwierdzono, że akcja wykroczy poza miejsce zamieszkania bohaterów), wygląda jednak na to, że możemy spodziewać się widowiskowości.

Natalia Dyer, która w serialu wciela się w Nancy, powiedziała ostatnio przy okazji wywiadu dla Vogue:

Szczerze, scenariusze są świetne. Jestem bardzo podekscytowana, także ze względu na Nancy. Za każdym razem, gdy kończymy sezon, zastanawiamy się, w jaki sposób może jeszcze potoczyć się fabuła. Potem otrzymujemy scenariusze do kolejnego sezonu i myślimy “wow!”. (…) Nie mogę powiedzieć zbyt wiele. Trochę potrwa, zanim sezon będzie gotowy, ale na pewno będzie warty czekania. To będzie coś wielkiego!

Z dotychczasowych wypowiedzi aktorów i twórców wiemy, że w czwartym sezonie scenarzyści poświęcili więcej uwagi przeszłości Hoppera. Znamy też tytuły dwóch odcinków: epizod drugi zatytułowany jest Tick Tok Mr Clock, a trzeci: You Snooze, You Lose.

Czekacie na nowe odcinki Stranger Things?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA