search
REKLAMA
News

MARGOT ROBBIE wystąpi w kolejnym filmie WESA ANDERSONA

Poza Margot Robbie, w obsadzie są już m.in. Bill Murray, Tilda Swinton i Tom Hanks.

Łukasz Budnik

10 sierpnia 2021

REKLAMA

Jeszcze w tym miesiącu w Hiszpanii mają rozpocząć się zdjęcia do nowego filmu Wesa Andersona, tymczasem do sieci napływają kolejne informacje na temat obsady. “The Hollywood Reporter” poinformowało, że reżyser po raz pierwszy nawiąże współpracę z Margot Robbie.

Aktorka, którą obecnie możemy oglądać na ekranach w Legionie samobójców. The Suicide Squad, dołącza tym samym do Adriena Brody’ego, Billa Murraya, Tildy Swinton oraz Toma Hanksa. Nie wiadomo, jak dużą rolę będzie mieć Robbie, choć według źródeł THR będzie to występ drugoplanowy. Aktorka mówiła już o tym, że chciałaby nawiązać współpracę z Andersonem.

Robbie jest bardzo aktywna zawodowo. Aktualnie pracuje także na planie Babylon Damiena Chazelle’a, widowisku osadzonym w latach 20. ubiegłego wieku. Wystąpi tam u boku Brada Pitta, z którym poznała się na planie Pewnego razu… w Hollywood. Niedawno zakończyły się zdjęcia do nowego filmu Davida O. Russella, także z udziałem Robbie. Mało tego – aktorka zagra Barbie w filmie opartym na kultowej zabawce, wyreżyserowanym przez Gretę Gerwig.

Tymczasem najnowszy film Andersona, Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun, kilka tygodni temu zadebiutował w Cannes.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA