search
REKLAMA
News

Margot Robbie w kostiumie BARBIE na nowych zdjęciach z planu filmu

“Barbie” zadebiutuje w lipcu przyszłego roku.

Łukasz Budnik

22 czerwca 2022

barbie robbie
REKLAMA

W przygotowaniu jest film poświęcony Barbie. Tytułową rolę zagra Margot Robbie, która będzie także producentką filmu (za pośrednictwem firmy LuckyChap). W Kena wcieli się z kolei Ryan Gosling. Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu, przedstawiające Robbie w kostiumie Barbie. 

Reżyserką produkcji jest Greta Gerwig (Małe kobietki, Lady Bird), która została zatrudniona do napisania scenariusza wraz ze swoim mężem Noah Baumbachem (Historia małżeńska). Oprócz Robbie i Goslinga, w obsadzie filmu są między innymi Will Ferrell, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Kate McKinnon, Simu Liu, Alexandra Shipp, America Ferrara, Michael Cera oraz Issa Rae. Plotki mówiły też o udziale Duy Lipy i Saoirse Ronan. Jeszcze nie wiadomo, o czym dokładnie opowie fabuła produkcji, choć mówi się, że tytułowa Barbie zostanie wyrzucona z krainy Barbie za to, że nie jest wystarczająco idealna. Z doniesień wynika także, że w filmie zobaczymy kilka wersji lalki oraz Kenów.

Poniżej zdjęcia z planu:

Premiera Barbie odbędzie się 21 lipca 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA