search
REKLAMA
News

Linda Hamilton zagra w finałowym sezonie STRANGER THINGS

Linda Hamilton to gwiazda serii “Terminator”.

Łukasz Budnik

18 czerwca 2023

REKLAMA

Podczas wydarzenia TUDUM organizowanego w Brazylii przez Netflixa ogłoszono, że obsadę 5. sezonu Stranger Things zasili Linda Hamilton. 

Aktorka najbardziej znana jest z roli Sary Connor w serii Terminator (zagrała w trzech odsłonach, zaczynając na oryginale z 1984 roku, a kończąc na Mrocznym przeznaczeniu z 2019 roku). Na ten moment nie wiadomo, w kogo wcieli się Hamilton.

Podczas TUDUM bracia Duffer zapowiedzieli, że finałowy sezon utrzyma mroczny ton z końcówki poprzedniego.

O finałowym sezonie opowiadaliśmy Netflixowi przez dwie godziny i sprawiliśmy, że producenci się popłakali, co jest dobrym znakiem. Zazwyczaj widziałem ich płaczących w ten sposób tylko na spotkaniach dotyczących budżetu.

Dufferowie zaznaczyli też, że pisząc sezon 5 skupiali się na tym, aby wszystkie postaci – także drugoplanowe – otrzymały właściwe zakończenie swoich wątków. Także producent i reżyser Shawn Levy podkreślił, że twórcy skupiają się przede wszystkim na postaciach i ich historiach, pomimo tego, że serial opowiada o wątkach nadprzyrodzonych – nie zabraknie tego w finałowym sezonie.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy piąty sezon trafi na Netflixa.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA