search
REKLAMA
News

Kolejny zwiastun animacji BUZZ ASTRAL o pierwowzorze zabawki z TOY STORY

“Buzz Astral”  ma trafić do kin 17 czerwca 2022 roku.

Łukasz Budnik

21 kwietnia 2022

lightyear
REKLAMA

Do sieci trafił kolejny zwiastun animacji Pixara pt. Buzz Astral, opowiadającej o losach prawdziwego Buzza Lightyeara, pierwowzoru kultowej zabawki znanej z serii Toy Story. W filmach głosu zabawce użyczał Tim Allen, zaś prawdziwy Buzz przemówi w oryginale głosem Chrisa Evansa.

W oficjalnym opisie czytamy, że produkcja będzie mariażem science fiction, akcji oraz przygody i opowie o genezie Buzza, pilota testowego, który zainspirował powstanie zabawki. Tak o filmie mówił Evans:

Fraza “spełnienie marzeń” jest słyszana często, ale naprawdę tak czuję. Każdy, kto mnie zna, wie, że uwielbiam animacje. Nie mogę uwierzyć, że stałem się częścią rodziny Pixara i mogę pracować ze wspaniałymi artystami, którzy opowiadają historie tak, jak nikt inny. Oglądanie ich przy pracy to po prostu magia. Szczypię się każdego dnia.

Poniżej zwiastun w angielskiej wersji językowej.

Za reżyserię Buzza Astrala odpowiedzialny jest Angus McLane, wieloletni animator Pixara. Wcześniej twórca był współreżyserem Gdzie jest Dory?.

Animacja ma trafić do kin 17 czerwca 2022 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA