search
REKLAMA
News

Kolejna zapowiedź drugiego sezonu WIEDŹMINA. Tym razem skupiona na Geralcie

Premiera nowych odcinków serialu Wiedźmin planowana jest jeszcze na ten rok.

Łukasz Budnik

18 czerwca 2021

REKLAMA

Na początku kwietnia zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina. Ekipa pracowała na planie od lutego 2020, a w tworzeniu nowej części popularnego serialu pracowało 89 członków obsady oraz 1200 osób z ekipy. 

W kolejnych odcinkach serialu Geralt, przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, zabierze Ciri w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna,  a więc do swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu będą walczyć o dominację, Geralt stanie przed zadaniem uchronienia dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

Netflix pokazał kolejną zapowiedź nowych odcinków, tym razem skupioną na Geralcie. Zobaczycie ją poniżej:

Wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć teaser poświęcony Ciri:

Przypomnijmy, że 9 lipca odbędzie się “WitcherCon” – wezmą w nim udział przedstawiciele Netflixa i CD Projekt Red.

W drugim sezonie – oprócz powracających bohaterów pierwszego sezonu, granych przez Henry’ego Cavilla, Anyę Chalotrę i Freyę Allan – zobaczymy m.in Kristofera Hivju (Gra o tron).  Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu), Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9), Yasena Atoura (Young Wallander), Agnes Bjorn (Potwór), Paula Bulliona (Peaky Blinders) oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Premiera nowych odcinków planowana jest jeszcze na ten rok.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA