search
REKLAMA
News

KATE WINSLET wsparła młodą dziennikarkę podczas jej pierwszego wywiadu. Zobaczcie viralowe nagranie

Kate Winslet promuje “Avatara: Istotę wody”.

Łukasz Budnik

10 stycznia 2023

REKLAMA

Na ekranach króluje Avatar: Istota wody, w którym jedną z ról gra Kate Winslet. Aktorka po latach znów nawiązała współpracę z Jamesem Cameronem (wcześniej współpracowali oczywiście przy Titanicu), a teraz udziela kolejnych wywiadów promujących widowisko. Jeden z nich stał się viralem ze względu na zachowanie aktorki.

Z Winslet porozmawiać miała młoda, początkująca dziennikarka, która przyznała aktorce, że to jej pierwszy wywiad. Winslet zareagowała natychmiast, mówiąc:

Robisz to pierwszy raz? OK, posłuchaj. Ten wywiad będzie najbardziej niesamowitym wywiadem w historii. Wiesz dlaczego? Bo tak razem zdecydowałyśmy. Ty i ja postanowiłyśmy, że to będzie fantastyczny wywiad. Możesz mieć pytać, o co tylko chcesz i nie musisz się obawiać. Będzie wspaniale. Dasz radę. Róbmy to!

Tymczasem Avatar: Istota wody ma na koncie już 1,7 mld dolarów i jest na siódmym miejscu najlepiej zarabiających filmów wszech czasów, goniąc Spider-Mana: Bez drogi do domu. To trzeci film Camerona w dziesiątce najbardziej dochodowych w historii. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA