search
REKLAMA
News

Jennifer Lawrence chce “wyspotykać na wylot” 19-latka w zwiastunie komedii BEZ URAZY

Jennifer Lawrence zobaczymy w filmie jeszcze w tym roku.

Łukasz Budnik

10 marca 2023

REKLAMA

Jennifer Lawrence w tym roku znowu będzie gościć na dużych ekranach. Aktorka zagra główną rolę w filmie Bez urazy, wyreżyserowanej przez Gene’a Stupnitskiego, który zadebiutował w pełnometrażowej formie produkcją Grzeczni chłopcy. 

Lawrence gra w filmie rolę Maddie, młodej kobiety z problemami finansowymi i stojącej w obliczu utraty domu rodzinnego, która chce szybko zarobić dużą sumę pieniędzy. W tym celu przyjmuje ofertę od zamożnej pary, która chce, aby bohaterka “randkowała” z ich 19-letnim synem, dużym introwertykiem, a konkretnie – żeby uprawiała z nim seks, zanim chłopak pojedzie do college’u.

Oprócz Lawrence, w filmie występują Matthew Broderick, Laura Benanti, Natalie Morales, Hasan Minhaj oraz Ebon Moss-Bachrach. Stupnitsky nie tylko wyreżyserował film, lecz także napisał do niego scenariusz wraz z Johnem Philipsem.

Premierę produkcji wyznaczono na 16 czerwca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA