search
REKLAMA
News

JAŚ I MAŁGOSIA jakich jeszcze nie widzieliście. Zwiastun pełnokrwistego HORRORU

Łukasz Budnik

3 stycznia 2020

REKLAMA

Wczoraj Krzysztof Walecki pisał u nas o horrorach, na które czeka w 2020 roku. Jednym z nich jest Małgosia i Jaś, kolejna wariacja na temat słynnej baśni braci Grimm. Wczoraj do sieci trafił nowy zwiastun filmu.

Historia opowie o rodzeństwie, które wchodzi do ciemnego lasu w celu poszukania pracy i jedzenia aby pomóc biednym rodzicom – tam natrafiają na dom wiedźmy. W rolach tytułowych występują znana z Tego oraz Ostrych przedmiotów Sophia Lillis i Sam Leakey. Film wyreżyserował Oz Perkins, syn Anthony’ego, słynnego odtwórcy roli Normana Batesa w Psychozie. Reżyser wyjaśnił, że zmiana kolejności imion w tytule wynika ze skupienia się na postaci Małgosi, która jest tu kilka lat starsza od Jasia – fabuła ma mieć formę opowieści o dojrzewaniu.

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 31 stycznia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA