search
REKLAMA
News

JARED LETO opowiada o MORBIUSIE, nadchodzącej adaptacji komiksu Marvela

Łukasz Budnik

1 stycznia 2021

REKLAMA

Jedną z premier zaplanowanych na ten rok jest Morbius, adaptacja komiksu Marvela, w której Jared Leto wciela się w naukowca cierpiącego na rzadką chorobę krwi. Podczas nieudanych prób uleczenia się, Morbius nabywa wampiryczne cechy i umiejętności. 

Film będzie kolejną odsłoną tworzonego przez Sony uniwersum opartego na postaciach ze świata Spider-Mana – pierwszą z nich był Venom z Tomem Hardym, który już wkrótce doczeka się sequela. Oprócz Leto w filmie występują między innymi Adria Arjona, Matt Smith oraz Jared Harris. Przy okazji wywiadu udzielonego niedawno portalowi “Variety“, odtwórca tytułowej roli opowiedział co nieco o nadchodzącym widowisku:

To historia w rodzaju “Jekylla i Hyde’a”, dająca frajdę i zrealizowana z rozmachem, a czasem nieco straszna, co, jak myślę, wyróżnia ją na tle gatunku. Bardzo mnie to ekscytuje. To powinno być duże, fajne widowisko.

Leto dodał, że sama rola Morbiusa jest dla niego ekscytująca, zwłaszcza, że są plany na dalsze rozbudowywanie uniwersum. Aktor opowiedział też o swoim podejściu do pracy na planie, mówiąc, że zależy mu na tym, aby współpraca z nim była przyjemna, a doświadczenie z pracy przy danym filmie okazywało się przyjemnością.

Premiera światowa Morbiusa zaplanowana została na 19 marca. Reżyseruje Daniel Espinosa.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA