search
REKLAMA
News

JADA PINKETT SMITH myślała, że uderzenie Chrisa Rocka przez jej męża to skecz. “Niemożliwe”

Pinkett Smith odniosła się do głośnego zdarzenia z Oscarów 2022.

Łukasz Budnik

12 października 2023

REKLAMA

Podczas zeszłorocznej gali oscarowej Will Smith uderzył Chrisa Rocka z powodu żartu o braku włosów Jady Pinkett Smith, która cierpi na łysienie plackowate. Na tej samej gali otrzymał później Oscara.

Kilka dni po wydarzeniu Smith wydał oświadczenie, w którym zrezygnował z członkostwa w Akademii, a sama Akademia zabroniła mu wstępu na organizowane przez nią wydarzenia w ciągu najbliższych 10 lat. Po tygodniach od zdarzenia Smith nagrał filmik, w którym przeprosił Rocka oraz innych nominowanych podczas tegorocznych Oscarów za to, że jego zachowanie odwróciło od nich uwagę. Smith przyznał, że nienawidzi zawodzić ludzi i boli go, że rozczarował. Po kilku miesiącach aktor udzielił wywiadu, w którym opowiedział o oscarowej nocy i o tym, że wówczas pękł i że zgromadziły się w nim negatywne emocje.

Teraz na temat zdarzenia wypowiedziała się sama Jada Pinkett Smith. W rozmowie z People, aktorka stwierdziła:

Myślałam, że to skecz. Że to niemożliwe, że Will go uderzył. Dopiero gdy zaczął iść z powrotem w stronę swojego siedzenia, dotarło do mnie, że to było na serio. Będę u jego boku, ale też pozwolę na to, żeby sam to do końca przemyślał.

Z relacji aktorki wynika, że Rock osobiści powiedział jej, że nie chciał jej w żaden sposób zranić.

Pinkett Smith przyznała też, że ona i Smith od lat są w zasadzie w separacji, a nie w romantycznej relacji. Przed Oscarami 2022, stan ten trwał już od sześciu lat. Jednocześnie wciąż próbują rozgryźć swój związek, ponieważ nie chcą doprowadzić do rozwodu. Poniżej fragment wywiadu aktorki z Today:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA