search
REKLAMA
News

HALLE BAILEY na kolejnych zdjęciach z planu aktorskiej MAŁEJ SYRENKI

Halle Bailey gra rolę Ariel.

Łukasz Budnik

23 czerwca 2021

REKLAMA

W 2019 roku dowiedzieliśmy się, że Halle Bailey, aktorka i piosenkarka, zagra tytułową rolę w aktorskim remake’u Małej syrenki Disneya (nie obyło się przy tym bez kontrowersji). Film reżyseruje Rob Marshall, który ma na koncie m.in. Mary Poppins powraca z Emily Blunt.

Bailey znana jest dziś jako część duetu muzycznego tworzonego wraz z jej siostrą Chloe – dziewczyny zyskały popularność dzięki coverom publikowanym na YouTubie. Mała syrenka będzie jej pierwszą większą rolą. Do tej pory pojawiała się jedynie na drugim planie w serialu Grown-ish. Oto, co na jej temat powiedział reżyser filmu:

Po długich poszukiwaniach stało się jasne, że Halle to rzadka kombinacja ducha, serca, młodości i niewinności – i niesamowitego głosu – cech niezbędnych, by zagrać tę ikoniczną rolę.

Poza Bailey, w filmie zobaczymy lub usłyszymy takie gwiazdy, jak Jonah Hauer-King (książę Eryk), Javier Bardem (Tryton), Melissa McCarthy (Urszula), Jacob Tremblay (Florek), Awkwafina (Blagier) oraz Daveed Diggs (Sebastian). Na portalu Just Jared pojawiły się kolejne zdjęcia z planu filmu. Poniżej kilka z nich, a tutaj znajdziecie całą galerię.

Data premiery filmu nie została jeszcze wyznaczona. 

Zdjęcie główne: Screen Rant

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA