search
REKLAMA
News

Głośny film GRANICE MIŁOŚCI dostępny jest już na VOD. Zobaczcie zwiastun

“Granice miłości” to przełamująca tabu historia o związkach niemonogamicznych, intymności, szczerości i wolności w relacjach.

Łukasz Budnik

19 maja 2023

granice miłości
REKLAMA

Na VOD pojawił się film Granice miłości Tomasza Wińskiego, określany jako przełamująca tabu historia o związkach niemonogamicznych, intymności, szczerości i wolności w relacjach. Produkcja została nagrodzona podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach, zostanie także pokazana w czerwcu w ramach Konkursu Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych 42. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film.

W opisie czytamy:

“Granice miłości” opowiadają historię pary Petra i Hany, która decyduje się na otwarcie swojego wieloletniego związku. Oboje szukają coraz silniejszych przeżyć z innymi partnerami, a intymne wyznania rejestrują na telefonie komórkowym. Początkowa euforia i przygody pełne adrenaliny zamieniają się w rollercoaster emocji i konkurs wzajemnego zadawania coraz mocniejszych ciosów. Film stawia istotne pytania dotyczące szczerości, komunikacji własnych potrzeb, wolności i otwartości w związkach.

Debiutujący reżyser Tomasz Wiński opowiada:

Nasz film zgłębia intymność pary, która za pomocą zwierzeń nakręcanych na wideo bada granice szczerości w otwartym związku. Ciekawi nas to, czego bohaterowie sobie nie mówią, co przemilczają, jakie tłumią w sobie emocje i kiedy w końcu pozwolą im się ujawnić. Sprawdzamy granice wzajemnej szczerości, ich sens, opowiadamy o tym, jak kruche jest zaufanie i tłumione uczucia, o tym, co się stanie w partnerskim związku, jeżeli przez dłuższy czas udajemy, zagłuszając w sobie mocne, negatywne emocje. O tym, czy możemy i czy powinniśmy być wobec siebie całkowicie szczerzy.

Poniżej zwiastun. W jego opisie znajdziecie linki kierujące do serwisów VOD. 

W rolach głównych występują: Hana Vagnerová, Matyáš Řezníček, Eliška Křenková. Za scenariusz odpowiadają Kasha Jandáčková, Hana Vagnerová, Petra Hůlová, Tomasz Wiński. 

źródło: materiały prasowe Galapagos Films

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA