search
REKLAMA
News

ETERNALS ma być najbliższym gatunkowi SCIENCE FICTION filmem w uniwersum Marvela

Łukasz Budnik

25 stycznia 2020

REKLAMA

W tym roku fani MCU będą mieli okazję obejrzeć dwa filmy z kolejnej fazy uniwersum. Pierwszym będzie Czarna Wdowa (premiera w maju), kolejnym: Eternals, nad którym właśnie trwają prace. W ekranizacji przygód przedwiecznych kosmitów o boskich mocach biorą udział między innymi Salma Hayek, Angelina Jolie, Kit Harington, Richard Madden i  Kumail Nanjiani. Ten ostatni wypowiedział się na temat tonu filmu.

W wywiadzie dla “Entertainment Weekly”, aktor stwierdził:

To naprawdę epicki film i, tak naprawdę, historia science fiction. Opowiada o superbohaterach, ale pod pewnymi względami to najbliższy gatunkowi SF film Marvela, oraz właśnie najbardziej epicki. Historia toczy się na przestrzeni tysięcy lat, więc to inna produkcja niż pozostałe.

Nanjiani wypowiedział się też o pracy na planie i zaznaczył, że choć to film o dużo większej skali niż kino niezależne, to rodzinna atmosfera sprawia, że uczucia podczas pracy są podobne w obu przypadkach. Już wcześniej mówiło się o tym, że Eternals mocno stawia na różnorodność, a Salma Hayek nazwała produkcję Marvela filmem o zdywersyfikowanej rodzinie.

Fabuła Eternals ma rozpocząć się po wydarzeniach z Avengers: Końca gry, gdy niespodziewana tragedia zmusi tytułową grupę do wyjścia z cienia i zjednoczenia się w walce z Dewiantami – starym wrogiem ludzkości. 

Czekacie na tę produkcję?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA