search
REKLAMA
News

ELLIOT PAGE udostępnił zdjęcie z planu 3. sezonu THE UMBRELLA ACADEMY od Netfliksa

Maria Grzybowska

17 lutego 2021

REKLAMA

Elliot Page umieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z planu 3. sezonu The Umbrella Academy. Tym samym rozpoczęcie zdjęć do kolejnej odsłony serialu od Netfliksa zostało oficjalnie potwierdzone.

W listopadzie minionego roku na oficjalnym koncie serialu na Twitterze pojawiła się informacja, że zdjęcia do nowego sezonu rozpoczną się w tym miesiącu. Od tamtej pory fani dostali różne ekscytujące aktualizacje, m.in. wiadomości o wyborach castingowych do ról członków The Sparrow Academy, czyli drużyny superbohaterów, z którą główni bohaterowie będą rywalizować w najnowszym sezonie. Tymczasem prace zdają się iść zgodnie z planem. W tym tygodniu Page udostępnił zdjęcie, które wygląda na zrobione na planie z podpisem „Omg, we’re back again”. Na zdjęciu widać krzesło z planu z nowym logiem The Umbrella Academy z “3” oznaczającą następny sezon . Tło krzesła jest niestety niewyraźne. Page nie jest jedynym członkiem obsady, który podzielił się ekscytującą wiadomością o rozpoczęciu zdjęć. aktualizacjami z zestawu sezonu 3. Oprócz niego zdjęcia swoich krzeseł udsotępnili też Emmy Raver-Lampman (Allison) i David Castañeda (Diego).

Elliot Page

The Umbrella Academy opowiada o siódemce dzieci adoptowanych przez miliardera po tym, jak zostały urodzone tego samego przez kobiety, które do chwili porodu nie wiedziały o ciąży. Sześcioro z nich mężczyzna wykorzystuje do stworzenia drużyny superbohaterów o nazwie The Umbrella Academy, zaś numer Siedem wiedzie normalne życie. W pierwszym sezonie jeden z bohaterów powraca z podróży w przyszłość i informuje pozostałych o zbliżającym się zagrożeniu.

1 i 2 sezon serialu są aktualnie dostępne na Netfliksie. Jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie miała miejsce premiera sezonu 3. 

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA