search
REKLAMA
News

Colin Farrell jako PINGWIN i Zoë Kravitz jako CATWOMAN na kolejnych zdjęciach z planu THE BATMAN

Łukasz Budnik

13 października 2020

REKLAMA

W połowie września zostały wznowione zdjęcia do The Batman (po tym, jak Robert Pattinson pokonał koronawirusa). Ekipa pracuje właśnie w Liverpoolu, gdzie niedawno kręcono jedną ze scen do filmu – pogrzeb postaci granej przez Ruperta Penry-Jonesa. Na portalu “Daily Mail” udostępniono wczoraj kilkanaście zdjęć z planu, na których mogliśmy zobaczyć Roberta Pattinsona w roli Bruce’a Wayne’a. 

Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiły się kolejne zdjęcia, na których – oprócz Pattinsona – możemy też podejrzeć jak prezentują się Zoë Kravitz i Colin Farrell, którzy wcielają się kolejno w Catwoman i Pingwina. Farrell ukryty jest pod warstwą charakteryzacji – jego wizerunek okazał się zaskoczeniem dla fanów po premierze zwiastuna.

https://twitter.com/FilmUpdates/status/1315672957709156353?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1315672957709156353%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fmovieweb.com%2Fthe-batman-set-photos-robert-pattinson%2F

Zanim produkcja filmu została wznowiona, reżyser Matt Reeves miał gotowe dopiero 1/4 filmu. Premiera widowiska zapowiedziana jest aktualnie na 4 marca 2022 roku.

Oprócz Pattinsona, Kravitz i Farrella na ekranie zobaczyć mamy w The Batman m.in. Paula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA