search
REKLAMA
News

BRYAN CRANSTON opowiada o scenie z “Breaking Bad”, która była dla niego szczególnie trudna

Bryan Cranston w “Breaking Bad” wcielał się w Waltera White’a.

Łukasz Budnik

23 stycznia 2023

breaking bad walter white jesse pinkman bryan cranston aaron paul
REKLAMA

Uwaga – poniżej spoilery z Breaking Bad.

Niedawno obchodziliśmy piętnastą rocznicę premiery Breaking Bad, słynnego serialu, gdzie Bryan Cranston wcielił się w rolę Waltera White – nauczyciela chemii, który po zachorowaniu na raka wchodzi w biznes narkotykowy, aby zarobić pieniądze do zostawienia rodzinie. Aktor promuje aktualnie inną produkcję ze swoim udziałem – drugi sezon serialu Your Honor, a przy okazji jednego z wywiadów, opowiedział o szczególnie trudnej scenie z Breaking Bad.

Cranston w nawiązaniu do tego, jak niełatwo grać sceny związane ze stratą dziecka, stwierdził:

W drugim sezonie “Breaking Bad” zagrałem scenę, w której patrzę, jak kobieta umiera. Choć byłem na to przygotowany, nagle jej twarz zmieniła się w twarz mojej córki i to na jej śmierć patrzyłem. Zatkało mnie, nawet teraz mnie to porusza. Potem twarz córki zniknęła i wróciła twarz Krysten Ritter, a mi ulżyło. To emocjonalne ryzyko, jakie muszą podjąć aktorzy – jesteśmy gotowi pójść w nieznane.

Cranston opowiada o scenie, w której jego bohater widzi, jak po przedawkowaniu grana przez Ritter Jane dławi się wymiocinami, postanawia jednak nie reagować, jako że obecność Jane w życiu Jesse’ego Pinkmana stanowi dla niego przeszkodę.

Your Honor z Cranstonem emitowany jest przez Showtime.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA