search
REKLAMA
News

BRENDAN FRASER zrobił niespodziankę widzom specjalnego pokazu “Mumii”. Zobaczcie nagranie

Brendan Fraser cieszy się ogromną sympatią widzów.

Łukasz Budnik

21 stycznia 2023

REKLAMA

W 1999 roku na ekrany trafiła Mumia Stephena Sommersa, opowieść o Ricku O’Connellu, który wraz z poznaną bibliotekarką i jej starszym bratem przypadkowo budzi Imhotepa, przeklętego kapłana pogrzebanego żywcem tysiące lat wcześniej. W roli Ricka pojawił się Brendan Fraser, który ostatnio sprawił niespodziankę widzom specjalnego pokazu Mumii oraz jej kontynuacji.

Do sieci trafiło nagranie z tej sytuacji. Widzimy, jak Fraser dostaje brawa od widzów, a potem opowiada o tym, jak Mumia zmieniła jego życie i że podczas tworzenia filmu nie był nawet pewny, jaki gatunek będzie mieć film. Aktor pyta też widzów, czy wszyscy widzieli już którąś z Mumii i cieszy się, że niektórzy zobaczą te produkcje po raz pierwszy.

Fraser zdobył niedawno nagrodę Critics’ Choice za główną rolę w filmie Wieloryb, gdzie wcielił się w otyłego mężczyznę. O aktorze mówi się też w kontekście Oscarów, do których nominacje poznamy 24 stycznia. Kilka tygodni temu aktor stwierdził, że gdyby ktoś miał dobry pomysł na nową Mumię, byłby skłonny wrócić do roli. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA