search
REKLAMA
News

Bohaterowie filmu FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A na nowych plakatach

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a zadebiutują 15 kwietnia 2022 roku.

Łukasz Budnik

22 lutego 2022

fantastyczne
REKLAMA

Zbliża się premiera trzeciej części serii Fantastyczne zwierzęta – jej realizacja opóźniła się ze względu na pandemię oraz problemy Johnny’ego Deppa, który w ich następstwie został poproszony przez studio o opuszczenie projektu i zastąpiony Madsem Mikkelsenem. Dziś studio Warner Bros. pokazało galerię plakatów z bohaterami. W czwartek ma zadebiutować kolejny zwiastun.

Trzeci film z serii będzie się nazywać Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a i zadebiutuje 15 kwietnia 2022 roku. W roli głównej powraca Eddie Redmayne, który znów wciela się w Newta Scamandera. Poza nim i Mikkelsenem na ekranie zobaczymy między innymi Jude’a Lawa, który powtórzy rolę Dumbledore’a, oraz Katherine Waterstone, Ezrę Millera i Dana Foglera. Reżyserią znów zajął się David Yates, a scenariusz napisali J.K. Rowling oraz Steve Kloves. Tajemnice Dumbledore’a to trzeci z pięciu zaplanowanych filmów z serii. Akcja nowej części ma być osadzona kilka lat po Zbrodniach Grindelwalda i toczyć się między innymi w Rio de Janeiro oraz w Berlinie oraz prowadzić do udziału czarodziejów w drugiej wojnie światowej.

sectrets dumbledore 1

secrets dumbledore 1

sectrets dumbledore 2

secrets dumbledore 3

secrets dumbledore 4

secrets dumbledore 5

sectrets dumbledore 6

secrets dumbledore 7

secrets dumbledore 8

secrets dumbledore 9

secrets dumbledore 10

secrets dumbledore 11

secrets dumbledore 12

secrets dumbledore 13

secrets dumbledore 14

Dotychczasowe odsłony Fantastycznych zwierząt zarobiły 1,46 miliarda dolarów na całym świecie, a seria o Harrym Potterze – 7,7 miliarda. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA