search
REKLAMA
News

BOBA FETT oficjalnie z własną produkcją. Nowy odcinek THE MANDALORIAN potwierdza plotki

Filip Pęziński

18 grudnia 2020

REKLAMA

Od jakiegoś czasu docierały do nas plotki o realizacji serialu o Bobie Fettcie. Właśnie wyemitowany odcinek The Mandalorian potwierdza tę informację, chociaż nie dostaliśmy precyzyjnej zapowiedzi, czy słynny łowca nagród rzeczywiście dostanie pełnowymiarowy serial, czy też mini-serię lub film. Po scenie po napisach najnowszego odcinka The Mandalorian pojawił się po prostu napis: „The Book of Boba Fett – Coming December 2021” (ang. Księga Boby Fetta – w grudniu 2021 roku).

Przypominamy, że słynny łowca pojawił się w drugiej połowie drugiego sezonu The Mandalorian, a wcielił się w niego Temuera Morrison, aktor, który zagrał wcześniej Jango Fetta i jego klony w Ataku Klonów i Zemście Sithów. Do zapowiedzi solowej produkcji o Bobie Fettcie prowadzi scena po napisach z finałowego epizodu drugiego sezonu The Mandalorian, więc warto obejrzeć odcinek do samego końca. Poniżej znajdziecie opis tej sceny.

Jeszcze raz podkreślmy: premiera The Book of Boba Fett została zapowiedziana na grudzień 2021 roku. 

UWAGA! DALSZA CZĘŚĆ ZAWIERA SPOILERY Z FINAŁU DRUGIEGO SEZONU THE MANDALORIAN!

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA