search
REKLAMA
News

BILL & TED FACE THE MUSIC. Keanu Reeves i Alex Winter w pierwszym ZWIASTUNIE komedii science fiction

Łukasz Budnik

9 czerwca 2020

REKLAMA

Do sieci trafił pierwszy trailer trzeciej części przygód Billa i Teda. Premiera komedii science fiction przewidziana jest na 21 sierpnia 2020 roku, 29 lat po premierze poprzedniej odsłony cyklu.

Film będzie mieć tytuł Bill & Ted Face the Music. Swoje role powtórzą Alex Winter i uwielbiany przez fanów Keanu Reeves. Bill i Ted będą wiedli spokojne życie, gdy zjawi się przybysz z przyszłości i ostrzeże ich, że muszą stworzyć piosenkę która uratuje wszechświat. W tym celu mężczyźni połączą siły ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi.

Poza Winterem i Reevesem ponownie zobaczymy Williama Sadlera jako Śmierć. Nowymi członkiniami obsady są Brigette Lundy-Paine i Samara Weaving, które wcielą się w córki głównych bohaterów.

Scenariusz do filmu powstał już w 2010 roku, jednak do tej pory ekipa miała problem ze znalezieniem dystrybutora. 

Poprzednie dwie części serii, Wspaniała przygoda Billa i Teda oraz Szalona wyprawa Billa i Teda obrosły kultem, a na fali ich popularności powstał między innymi serial animowany, aktorski i komiks.

Czekacie na nową odsłonę?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA