search
REKLAMA
News

AMBER HEARD wyda książkę o swoim związku z Johnnym Deppem? “Chce opowiedzieć o wszystkim”

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat dalszych działań Amber Heard.

Łukasz Budnik

22 czerwca 2022

heard książka
REKLAMA

1 czerwca zakończył się proces Amber Heard i Johnny’ego Deppa, który pozwał byłą żonę o zniesławienie. Zdecydowano, że będący przedmiotem sporu artykuł z Washington Post istotnie zaszkodził karierze aktora, a Depp wyszedł z procesu zwycięsko.

W zeszłym tygodniu wyemitowano wywiad z Heard, który udzieliła stacji NBC. Aktorka mówiła w nim, że “nie wini” przysięgłych za to, że zawyrokowali na korzyść Deppa, ale nie uważa, by sposób traktowania jej w mediach społecznościowych był uczciwy i zarzekała się, że mówiła całą prawdę. Stwierdziła też, że wyrok w procesie mógłby być inny, gdyby dopuszczono do sprawy dowód w postaci zapisków jej terapeutki.

US COURT DEPP HEARD

Według najnowszych doniesień Heard nie poprzestanie na wywiadzie. Jak twierdzą źródła OK! Magazine, aktorka zamierza wydać książkę w której opisze swoją wersję wydarzeń z relacji z Deppem. Publikacja została opisana jako “książka zemsty”. W wypowiedzi cytowanej przez OK! Magazine czytamy:

Amber uważa, że jej kariera w Hollywood się skończyła. Rozmawia już o książce i jest podekscytowana. W tym momencie nie ma nic do stracenia i chce opowiedzieć o wszystkim.

W tekście OK! czytamy też wypowiedź autora Drora Bikela, który stwierdza, że Heard powinna uważać na to, co publicznie mówi i pisze, ponieważ prawnicy Deppa po raz kolejny mogą ją pozwać o zniesławienie po tym, jak przegrała pierwszy proces.

Czekamy na oficjalne informacje dotyczące książki. Przedstawiciele Heard zapytani o tę kwestię nie zaprzeczyli, ale odmówili komentarza.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA