search
REKLAMA
Akcja partnerska

HARRY POTTER I KAMIEŃ FILOZOFICZNY IN CONCERT. Zapowiedź koncertu

REDAKCJA

22 lutego 2017

REKLAMA

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej do filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej. Zapowiada się intrygujące widowisko, co więcej w kilku miastach Polski: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie.

Pierwszy koncert odbędzie się w Warszawie już 7 kwietnia 2017 w Hali Torwar. 9 kwietnia orkiestra zawita do ERGO ARENY Gdańsk/Sopot, 11 kwietnia do Hali Stulecia we Wrocławiu i wreszcie 12 kwietnia do TAURON Areny w Krakowie.

Będzie to część serii koncertów poświęconych muzyce w serii o Harrym Potterze. Organizatorem jest JVS Group. Orkiestra odtworzy na żywo całą ścieżkę muzyczną, a widzowie będą mogli obejrzeć film na 480-calowym ekranie HD.

Koncerty są elementem światowego tournée, zapowiedzianego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products. Założeniem jest tutaj wprowadzenie nowej jakości w zakresie przeżywania i popularyzowania muzyki filmowej. Do niedawnych i obecnych wydarzeń koncertowych tego typu zaliczają się Gladiator, Ojciec chrzestny, To wspaniałe życie, DreamWorks Animation In Concert, Star Trek: The Ultimate Voyage – koncert z okazji 50-lecia powstania i Śniadanie u Tiffany’ego. Prezes CineConcerts, Justin Freer, który pełni rolę jednocześnie producenta widowiska i dyrygenta podczas koncertu, ma na swoim koncie długą listę symfonicznych projektów na żywo i projekcji filmowych. Z kolei Czeska Orkiestra Symfoniczna, która odbyła właśnie jubileuszową trasę z Enniem Morricone, obchodzi w tym roku 24. urodziny.

Więcej informacji na temat Cyklu Koncertów Muzyki Filmowej do Filmów o Harrym Potterze można znaleźć na stronie www.harrypotterinconcert.com.

Przedstawiciele naszej redakcji oczywiście również będą obecni i podzielą się z Wami wrażeniami. Pod koniec marca natomiast śledźcie nas uważnie na Facebooku – będą wejściówki do wygrania.

07.04 – Warszawa – Hala Torwar
09.04 – Gdańsk – Ergo Arena Gdańsk/Sopot
11.04 – Wrocław – Hala Stulecia
12.04 – Kraków – Tauron Arena Kraków

Bilety dostępne na Eventim.pl.

 

REDAKCJA

REDAKCJA

film.org.pl - strona dla pasjonatów kina tworzona z miłości do filmu. Recenzje, artykuły, zestawienia, rankingi, felietony, biografie, newsy. Kino klasy Z, lata osiemdziesiąte, VHS, efekty specjalne, klasyki i seriale.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA