search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Święty Mikołaj wrzeszczy głosem TOMA CRUISE’A w parodii wybuchu złości aktora

Łukasz Budnik

19 grudnia 2020

cruise parodia
REKLAMA

Przedwczoraj do sieci trafiło nagranie, w którym słyszeliśmy jak Tom Cruise gani dwóch członków ekipy kolejnej odsłony Mission: Impossible za nieprzestrzeganie zasad, konkretnie stanie zbyt blisko siebie przed ekranem komputera.

“Jeśli jeszcze raz zobaczę, jak to robicie, już was tu nie ma”, wrzeszczał Cruise, dodając, że le ludzie tracą swoje domy przez zamknięcie przemysłu filmowego, a on bezustannie martwi się o jego przyszłość i nie pozwoli na to, żeby prace na planie widowiska zostały przerwane. Na skutek wybuchu Cruise’a, kolejnego dnia kilka osób pracujących przy filmie złożyło wypowiedzenie, a całe zdarzenie wzbudziło poruszenie w sieci. Sam Cruise według najnowszych plotek wziął urlop i udał się z dziećmi na wakacje. Nie zajęło dużo czasu, by w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się parodie zdarzenia. Reżyser Jason Gallagher podłożył nagranie z wywodem Cruise’a pod… animację ze świętym Mikołajem i jego pomocnikami (to fragment filmu Rudolph, the Red-Nosed Reindeer z 1964 roku). Efekt końcowy zobaczycie poniżej:

Przypomnijmy, że prace na planie Mission: Impossible 7 trwają w Wielkiej Brytanii. Film reżyseruje Christopher McQuarrie, a data premiery zaplanowana jest obecnie na 19 listopada 2021.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA