search
REKLAMA
Znalezione w sieci

ROBERT DOWNEY JR. wita 2021 rok tańcem i skokami w błocie. Zobaczcie nagranie

Łukasz Budnik

2 stycznia 2021

REKLAMA

Mieszkańcy całego świata z utęsknieniem czekali na zakończenie 2020 roku, pełni nadziei, że 2021 okaże się dla nich lepszym czasem. Wśród tych, którzy świętują, jest także Robert Downey Jr. Aktor udostępnił na Instagramie filmik, na którym, ubrany cały na biało, skacze w małym basenie pełnym błota w rytm piosenki “Jump” zespołu Van Halen.

Wybór tego utworu można potraktować także jako hołd dla  Eddie’ego Van Halena, który zmarł w październiku zeszłego roku, dołączając do niestety sporego grona znanych osób, które odeszły w 2020. Filmik RDJ, wyświetlony już przez ponad 8,5 miliona osób, zobaczycie poniżej:

Najbliższe projekty Downeya Juniora to film All-Star Weekend, reżyserowany przez Jamiego Foxxa, oraz trzecia część przygód Sherlocka Holmesa. Niewykluczone, że aktora zobaczymy także gościnnie w Czarnej Wdowie, solowym filmie o bohaterce Marvela – jego akcja ma się dziać przed wydarzeniami z ostatnich części Avengers, zatem nie kłóciłoby się to z zakończeniem wątku Iron Mana w Avengers: Końcu gry

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA