search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Michael Madsen odtwarza słynną scenę tańca z WŚCIEKŁYCH PSÓW Quentina Tarantino

Łukasz Budnik

27 kwietnia 2020

REKLAMA

Jeśli oglądaliście Wściekłe psy, pełnometrażowy debiut Quentina Tarantino, to z pewnością pamiętacie scenę w której Pan Blond (Michael Madsen) torturuje policjanta odcinając mu ucho i grożąc podpaleniem. Oprawca znęca się nad swoją ofiarą tańcząc przy okazji do piosenki “Stuck in the Middle With You” zespołu Stealer Wheel. Madsen postanowił odtworzyć swój taniec na potrzeby filmiku przypominającego o pozostaniu w domu.

W krótkim nagraniu zrealizowanym w domu Madsena widzimy członków jego rodziny w bandażach na uszach, aż wreszcie jego samego wykonującego ruchy znane z Wściekłych psów. W tle przygrywa piosenka użyta przez Tarantino. Na końcu umieszczony został apel, by pozostać bezpiecznie w domu (i, zapewne, nie narażać się na gniew pana Blond). Nagranie zobaczycie poniżej:

Madsen bynajmniej nie jest pierwszym celebrytą, który wykorzystuje popularność aby zwrócić się do publiki – robił to już między innymi Arnold Schwarzenegger, natomiast Gal Gadot zaprosiła swoich znajomych z branży do wspólnego odśpiewania “Imagine” Johna Lennona, co spotkało się z kpinami i niesmakiem internautów.

Jak podoba wam się inicjatywa Madsena?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA