search
REKLAMA
Znalezione w sieci

MADS MIKKELSEN zastępuje JOHNNY’EGO DEPPA na fanowskiej grafice przedstawiającej Grindelwalda

Łukasz Budnik

14 listopada 2020

REKLAMA

W zapowiedzianej na 15 lipca 2022 roku trzeciej odsłonie Fantastycznych zwierząt nie powróci Johnny Depp, który wcielał się w kluczową dla fabuły rolę Gellerta Grindelwalda, głównego antagonisty serii. Brak jego udziału wiąże się z przegraną niedawno sprawą o zniesławienie z magazynem The Sun, z którym Depp sądził się za nazwanie go m.in.  “damskim bokserem” i “żonobijcą” w kontekście jego relacji z byłą żoną – Amber Heard. 

Kilka dni temu zagraniczne media poinformowały, że Deppa może zastąpić Mads Mikkelsen. Aktor negocjuje rolę z Warner Bros. i jest ponoć pierwszym wyborem studia. Jeśli kontrakt zostałby podpisany, Mikkelsen zapewne zagrałby Grindelwalda nie tylko w Fantastycznych zwierzętach 3, lecz także w dwóch kolejnych zaplanowanych odsłonach.

Popularny grafik działający pod pseudonimem BossLogic przygotował ilustrację, na której zwizualizował jak mógłby wyglądać Mikkelsen jako złoczyńca z Fantastycznych zwierząt:

Swoich sił spróbował też inny użytkownik, ApexForm.

Jak podoba wam się taka wizja?

Zdjęcia do Fantastycznych zwierząt 3 już trwają (Depp zdążył nakręcić jedną scenę, nim opuścił projekt), nie dziwi zatem, że studio poszukuje nowego aktora – wkrótce powinniśmy się oficjalnie dowiedzieć, kto będzie teraz grać Grindelwalda i czy rzeczywiście będzie to Mikkelsen. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA