search
REKLAMA
News

Które postaci w STRANGER THINGS miały najwięcej czasu ekranowego? Policzył to jeden z fanów

Kogo najczęściej oglądaliśmy na ekranie w “Stranger Things”?

Łukasz Budnik

10 czerwca 2022

ST 4 1
REKLAMA

Niewykluczone, że większość z was nigdy nie zastanawiała się nad tym, którzy bohaterowie Stranger Things mieli dla siebie najwięcej czasu ekranowego. Postanowił to sprawdzić jeden z fanów serialu, biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe odcinki. 

Nie jest chyba zaskoczeniem, że najwięcej oglądaliśmy Jedenastkę graną od pierwszego sezonu przez Millie Bobby Brown. Dotychczas bohaterka gościła na ekranie 6h i 55 minut, wyprzedzając o ponad godzinę Jima Hoppera (David Harbour) znajdującego się na drugim miejscu. Podium – co może być lekkim zaskoczeniem – zamyka Nancy Wheeler (Natalia Dyer), która ma na koncie 5h i 40 minut. Pierwszą dziesiątkę zamyka zaś Max Mayfield (Sadie Sink) z wynikiem 4h i 15 minut. Interesującym brakiem jest nieobecność Willa Byersa, który, choć należy do głównej paczki, zdecydowanie rzadziej pojawia się na ekranie (weźmy pod uwagę, że większość pierwszego sezonu spędził w innym wymiarze).

Poniżej wykres, jak również wersje wideo która pokazuje, jak zmieniał się czas ekranowy różnych postaci wraz z kolejnymi odcinkami.

stranger things czas ekranowy

Okaże się, jak na czas ekranowy wpłyną dwa pozostałe odcinki czwartego sezonu. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA