search
REKLAMA
News

Jak wyglądałby BATMAN z Pattinsonem, gdyby miał humor rodem z MCU? Do sieci trafiła parodia

Jak wyglądałby “Batman”, gdyby rozładowywano w nim napięcie na modłę MCU?

Łukasz Budnik

31 października 2022

the batman mcu
REKLAMA

Jednym z zarzutów kierowanych w stronę MCU przez widzów jest zbyt duża dawka humoru, który zostaje przez twórców wtrącany nawet do poważnych scen, przez co nie wybrzmiewają one tak, jak należy. Jeden z twórców działających na YouTubie postanowił wyśmiać ten trend za pomocą zdobywającego popularność filmiku.

Użytkownik Paul E.T. sparodiował w nagraniu scenę z Batmana Matta Reevesa, w której po raz pierwszy widzimy tytułowego się z ciemności w klimatycznym prologu na początku filmu. Twórca dodał do sceny samego siebie w roli nowej postaci, która ingeruje w wielkie wejście Batmana. Sprawdźcie, jaki jest efekt końcowy i jak wyglądałby Batman, gdyby należał do kinowego uniwersum Marvela.

Dla porównania tutaj oryginalna scena z filmu:

W przygotowaniu jest już kontynuacja Batmana, jednak na ten moment data premiery nie została oficjalnie ustalona. Powstaje też spin-off poświęcony postaci Pingwina, którego akcja także ma rozpocząć się już po wydarzeniach z filmu. 

zdjęcie główne: The Direct

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA