search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałaby NATALIE DORMER jako Poison Ivy? Gwiazda GRY O TRON jako przeciwniczka Batmana na nowym fanarcie

Łukasz Budnik

28 września 2020

REKLAMA

Zbliżająca się premiera The Batman jest dla twórczych fanów okazją do zaprezentowania swoich wizji na to, kto mógłby wcielić się w postaci z komiksów w ewentualnych kontynuacjach widowiska Matta Reevesa. Tym razem padło na Poison Ivy.

Pochodzący z Australii grafik posługujący się nickiem Mizuri udostępnił na swoim profilu ilustrację, na której “obsadził” w roli antagonistki Batmana znaną m.in. z Gry o tron Natalie Dormer. Imponujący i przekonujący efekt końcowy zobaczycie poniżej:

https://www.instagram.com/p/CFMqWvJleQk/

Poison Ivy jest aktualnie bohaterką serialu animowanego o Harley Quinn. Do tej pory na dużym ekranie postać ta została sportretowana tylko raz – w niesławnym Batmanie i Robinie, gdzie zagrała ją Uma Thurman. Na kartach komiksu pojawiła się z kolei w 1966 roku. Jej prawdziwe nazwisko to Pamela Isley – swoje moce nabrała, gdy materiał genetyczny roślin został połączony z jej ciałem.

Jak podoba wam się ilustracja powyżej? Uważacie, że Dormer pasowałaby do tej roli?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA