search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak może wyglądać JARED LETO jako JOKER w LIDZE SPRAWIEDLIWOŚCI Zacka Snydera? Fanowska grafika

Łukasz Budnik

25 grudnia 2020

REKLAMA

W październiku dowiedzieliśmy się, że Jared Leto powtórzy rolę Jokera w zaplanowanej na przyszły rok wersji reżyserskiej Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera. Aktor nagrał nowy materiał w czasie dokrętek.

Wcześniej Jared Leto zagrał Jokera w Legionie samobojców Davida Ayera. Film jak i rola aktora zostały jednak przyjęte przez fanów i krytyków bardzo chłodno. Tajemnicą jednak nie jest fakt, że duża część roli aktora została wycięta, a sam Zack Snyder wypowiadał się o jej pierwotnym kształcie bardzo entuzjastycznie.

Przypominamy, że tzw. Snyder Cut ma diametralnie różnić się od wersji, która w 2017 wyświetlana była w kinach (ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera). Informacja o angażu Jareda Leto zdaje się to potwierdzać. Aktor w ogóle nie pojawił się od wersji kinowej, zaś w wersji Snydera mamy go zobaczyć w sekwencji zwanej Knightmare, której namiastkę widzieliśmy już w Batman v Superman: Świcie sprawiedliwości – to świat, w którym antagonista zwany Darkseid pokonał tytułową grupę superbohaterów. Antagonista Batmana ma ponoć pomóc bohaterom w przeniesieniu się w czasie. Jak mógłby wyglądać Joker w tym postapokaliptycznym wydaniu? Swoje wyobrażenie przestawił grafik Bryan Fiallos:

Wersję reżyserską filmu mamy zobaczyć w marcu przyszłego roku na HBO Max. Według aktualnych informacji, produkcja zostanie oryginalnie pokazane w formie czterech części, z czego każda będzie trwać godzinę. Po emisji wszystkich odcinków Ligę Sprawiedliwości będzie można obejrzeć jako pojedynczy film.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA