search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak może wyglądać BATMAN Roberta Pattinsona w pelerynie? Do sieci trafiła fanowska grafika

Łukasz Budnik

22 lutego 2020

REKLAMA

Wczoraj do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu The Batman, na których mogliśmy lepiej przyjrzeć się kostiumowi bohatera i zobaczyć maskę w całej okazałości. Na fotkach w stroju jest prawdopodobnie dubler Roberta Pattinsona. Mamy okazję przyjrzeć się całości samego kostiumu, choć brakuje peleryny.

Za zdjęcia natychmiastowo wziął się ekspert od grafiki komputerowej – BossLogic, który specjalizuje się w tematyce superbohaterskiej i jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych (tworzył też plakaty do Avengers: Końca gry oraz Spider-Mana: Daleko od domu). Już po premierze nagrania testowego z Robertem Pattinsonem artysta stworzył koncepty pokazujące kostium w kolorze, zaś po wycieku wczorajszych zdjęć postanowił sprawdzić, jak może prezentować się Batman w pelerynie i z białymi soczewkami w masce.

Tak natomiast prezentował się koncept grafika po premierze materiału testowego:

Pattinson oficjalnie dołączył do obsady w maju zeszłego roku. Oprócz niego w filmie zobaczymy Colina Farrella, Zoë KravitzPaula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera. Widowisko trafi na ekrany 25 czerwca 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA