search
REKLAMA
Znalezione w sieci

ED O’NEILL przypadkowo dowiedział się o skasowaniu serialu ŚWIAT WEDŁUG BUNDYCH. Aktor wspomina

Łukasz Budnik

11 kwietnia 2021

REKLAMA

Wczoraj pisaliśmy o tym, że obsada serialu Świat według Bundych nie była przekonana, czy serial utrzyma się na antenie – emitująca go stacja FOX dopiero stawiała wówczas swoje pierwsze kroki, a sam sitcom, jak określiła Katey Sagal, był inny niż cokolwiek do tej pory. Ostatecznie produkcja została anulowana, ale dopiero po jedenastu sezonach – co ciekawe, główna gwiazda serialu, Ed O’Neill, dowiedziała się o tym przypadkowo.

W programie Ellen DeGeneres aktor wspominał, że FOX anulował Świat według Bundych między sezonami, gdy aktorzy byli zajęci własnymi sprawami, a on sam odkrył to przebywając w swoim rodzinnym mieście, Youngstown w Ohio. Pewnego dnia, gdy wychodził z pensjonatu, zauważył nadjeżdżający samochód z parą nowożeńców.

Panna młoda wysiadła w sukni, a pan młody we fraku i krzyknęli “Boże, Świat według Bundych!” Powiedziałem im, że to cudowne, że się pobrali, a oni na to, że uwielbiają mój serial, ale przykro im z jego powodu.

O’Neill spytał parę, o czym właściwie mówią, na co pan młody odpowiedział, że produkcja została anulowana – usłyszał o tym w radiu. O’Neill stwierdził, że woli to usłyszeć od nich, zaprosił ich do pensjonatu i zaoferował butelkę szampana. Aktor wspomina, że FOX nie podarował mu nawet żadnego prezentu pożegnalnego po tym, jak przez 11 lat wcielał się w Ala Bundy’ego.

Kiedy zadzwonili do mnie, to było jakieś sześć tygodni później. Powiedzieli, że ktoś popełnił gafę. Ja spytałem, czy po 11 latach zapewniania im pieniędzy obsada nie dostanie żadnych upominków. Wiedziałem, że obsada “Złotek” dostała Mercedesy, a ja nic.

Nie tylko O’Neill dowiedział się o skasowaniu serialu jeszcze zanim informację tę oficjalnie przekazał FOX – podobnie było w przypadku Christiny Applegate, którą poinformowali znajomi, gdy usłyszeli to w jednej z audycji radiowych. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA