search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Bohaterowie MCU w okopie podczas bitwy w usuniętej scenie z filmu AVENGERS: KONIEC GRY

“Avengers: Koniec gry” trafiło na ekrany w 2019 roku.

Łukasz Budnik

12 stycznia 2022

REKLAMA

Choć Avengers: Koniec gry pozostaje najdłuższym dotychczas filmem MCU (nieco ponad 3 godziny), twórcy widowiska i tak musieli podjąć decyzję o usunięciu pewnych fragmentów. Wśród nich były między innymi scena hołdu dla Iron Mana po jego śmierci, rozmowa Tony’ego Starka z jego dorosłą córką w świecie Kamienia Duszy oraz alternatywna scena śmierci Czarnej Wdowy. Teraz na YouTubie pojawiła się kolejna usunięta scena w dobrej jakości.

Usunięty fragment pochodzi z finałowej bitwy z Thanosem, w której udział wzięli niemal wszyscy herosi MCU, po tym, jak połowa wszechświata została przywrócona do życia. Oglądamy w nim naradę bohaterów (m.in. Spider-Man, Czarna Pantera, Thor, Kapitan Ameryka i Walkiria) co do strategii walki. Według braci Russo, reżyserów filmu, fragment został wycięty ponieważ zwalniał tempo bitwy. Jak widzimy, nie zostały w nim nawet dokończone efekty specjalne, zatem decyzja u nieuwzględnieniu go w filmie musiała zostać podjęta na wczesnym etapie. Scenę zobaczycie poniżej:

Czy uważacie, że powyższy fragment powinien znaleźć się w filmie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA