search
REKLAMA
Plebiscyt

Wybieramy NAJLEPSZĄ FILMOWĄ PIOSENKĘ. Weź udział w głosowaniu!

REDAKCJA

31 marca 2019

REKLAMA

Co zapamiętujemy z filmu najlepiej? Efekty specjalne, kostiumy, grę aktorską, piosenkę? Od kiedy Al Jolson w 1927 roku zaśpiewał jako pierwszy na ekranie “Swanee” czy “My Mammy”, utwory z filmu Śpiewak Jazzbandu, piosenki stały się prawie integralną częścią obrazu filmowego. Niektóre stają się  ponadczasowymi filmowymi wizytówkami, puszczanymi w radiu częściej niż film w telewizji. Choć rywalizacja jest ogromna, czas wybrać najlepsze filmowe piosenki. Takie które nierozłącznie kojarzą nam się z kinową produkcją. Poniższe głosowanie nie dotyczy utworów musicalowych.

Poniżej znajdziecie zestawienie 135 utworów, z których wybieracie 10 waszym zdaniem najlepszych. Na końcu formularza zaś znajduje się rubryka, w której możecie wpisywać brakujące piosenki (z uwzględnieniem wykonawcy oraz tytułu filmu, w jakim została wykorzystana).

Nad formularzem znajdziecie playlistę ze wszystkimi piosenkami ułożonymi w tej samej kolejności (należy kliknąć na ikonę w lewym górnym rogu poniższego okna). Uwaga! Jeśli lista wyświetla się niepoprawnie, prosimy odświeżyć stronę za pomocą kombinacji Ctrl+F5.

Głosowanie trwać będzie do czwartku, 4 kwietnia do godziny 23.59.

Tutaj znajdziecie playlistę na Spotify – KLIK.

[socialpoll id=”2544610″]

REKLAMA