search
REKLAMA
News

Zobaczcie zwiastun i harmonogram nowej edycji Splat!FilmFest – International Fantastic Film Festival

Splat!FilmFest – International Fantastic Film Festival powróci już pod koniec października.

Łukasz Budnik

8 października 2022

VHS 99 Photo Credit Shudder
REKLAMA

Wielkimi krokami zbliża się ósma edycja Splat!FilmFest – International Fantastic Film Festival. Organizatorzy w ostatnich dniach zaprezentowali zwiastun wydarzenia, jak również pełny program części festiwalu, która odbędzie się online (3-13 listopada). Wcześniej zaprezentowano także program festiwalu w kinach (ta część przypadnie w dniach 26-30 października). 

W tym roku filmy zostaną podzielone na kilka sekcji, między innymi “Strach i terror”, “Strasznie śmiesznie”, “WTF”, “Dokumenty” oraz “Kultowe”. Zaprezentowane zostaną produkcje, które wyświetlano na festiwalach m. in. w Toronto, Locarno, Sundance oraz Berlinale, a większość z nich pierwszy raz zostanie pokazana w Polsce. Stacjonarnie filmy będzie można oglądać w Warszawie i Wrocławiu (harmonogramy kolejno tutaj i tutaj), natomiast bilety możecie nabywać już teraz. Pełny program festiwalu znajdziecie tutaj

Poniżej obejrzycie zwiastun:

Podobnie jak poprzednie trzy edycje festiwalu, także i tę objęliśmy swoim patronatem. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA