search
REKLAMA
News

Szykuje się remake TITANICA Jamesa Camerona? Po sieci krążą nowe pogłoski

Łukasz Budnik

23 lipca 2020

Titanic
REKLAMA

W ostatnich tygodniach czytaliście u nas o tym, jak potoczyły się losy aktorów z Titanica oraz o wpadkach z tego słynnego filmu. Tymczasem w sieci pojawiły się pogłoski, że szykuje się… jego remake. Co konkretnie mówią pogłoski?

Podkreślmy jeszcze raz, że wszystko, co przeczytacie poniżej, to wyłącznie plotki i spekulacje.

Według źródła z portalu “Giant Freaking Robot” wytwórnia Paramount, która dystrybuowała oryginał z 1997 wraz z 20th Century Fox, jest zainteresowana nakręceniem nowej wersji historii Jacka i Rose. W tym celu musiałaby jednak poczynić ustalenia z Disneyem, które przejęło 20th Century Fox (i zmieniło mu nazwę) i jest aktualnie właścicielem części praw do przeboju Camerona. Według źródła plotki, jeśli Disney się nie zgodzi, alternatywą będzie nakręcenie innej historii która rozegra się na Titanicu. Optymalną opcją jest jednak dla Paramountu nowa wersja opowieści o bohaterach granych oryginalnie przez Leonarda DiCaprio i Kate Winslet.

Przypomnijmy, że Titanic Camerona był olbrzymim sukcesem finansowym i jako pierwszy film przekroczył barierę 2 mld dolarów zarobków. Dziś jest na trzecim miejscu listy najlepiej zarabiających filmów wszech czasów.

Czy według was remake Titanica to dobry pomysł? Chcielibyście, aby plotka się potwierdziła?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA