search
REKLAMA
News

Scenarzystka MECENAS SHE-HULK “będzie w szoku”, jeśli bohaterka nie pojawi się w filmach o Avengers

Serial “Mecenas She-Hulk” wczoraj zadebiutował na Disney+.

Łukasz Budnik

19 sierpnia 2022

she hulk marvel
REKLAMA

Wczoraj odbyła się premiera kolejnej serialowej produkcji osadzonej w ramach MCU – Mecenas She-Hulk. Główną bohaterką serialu jest Jennifer Walters, kuzynka Bruce’a Bannera, która także dysponuje nadludzką siłą i ma zielony kolor skóry, jednocześnie zachowując swoją inteligencję. Poza działalnością superbohaterską, Walters pracuje też jako prawniczka.

W Jennifer wciela się Tatiana Maslany, a rolę Bannera/Hulka powtarza Mark Ruffalo. Aktor w jednym z wywiadów stwierdził, że nie ma szans, by She-Hulk nie pojawiła się w kolejnej części Avengers (czym zaskoczył samą Maslany). Teraz głos w tej sprawie zabrała scenarzystka Jessica Gao, która powiedziała:

Będę w szoku, jeśli nie zaczną umieszczać jej w filmach, szczególnie tych zbiorowych.

Gao zdradziła też, że w samym serialu pojawi się wzmianka o słynnej grupie superbohaterów:

W “She-Hulk” jest scena na zewnątrz więzienia, gdzie [Jennifer] idzie spotkać się z Abomination, a inni mówią, że nie przyjęto jej do Avengers.

Już w She-Hulk pojawiają się postaci znane z innych produkcji MCU; w pierwszym odcinku widzieliśmy Hulka, zaś w kolejnych zagrają m.in. Tim Roth (jako wspomniany Abomination) oraz Charlie Cox powtarzający rolę Daredevila. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA