search
REKLAMA
News

SANDMAN Netflixa z nowym zwiastunem i datą premiery!

Wiemy, kiedy zadebiutuje “Sandman”.

Łukasz Budnik

6 czerwca 2022

sandman
REKLAMA

Zbliża się premiera serialu Sandman, adaptacji komiksu Neila Gaimana tworzonej dla Netflixa. Jedenastoodcinkowa produkcja doczekała się nowej zapowiedzi, a wraz z nią – daty premiery. 

 Netflix zaprezentował oficjalny opis:

Jest taki inny świat, do którego trafia każdy i każda z nas. Wystarczy tylko zamknąć oczy i zasnąć… To miejsce zwane Śnieniem, w którym Władca Snów, Sandman (Tom Sturridge), nadaje kształt wszystkim naszym najgłębiej skrywanym lękom i fantazjom. Po tym jednak jak Sen zostaje nieoczekiwanie porwany i staje się więźniem przetrzymywanym przez całe stulecie, jego nieobecność daje początek całej serii zdarzeń, które na zawsze odmienią światy snu i jawy. Aby przywrócić porządek, Sen musi odbyć długą podróż w czasie i przestrzeni oraz naprawić błędy, które popełnił podczas swojego niezwykle długiego trwania. Na swej drodze ponownie spotyka on dawnych przyjaciół i wrogów, a także poznaje nowe istoty — tak kosmiczne, jak i ludzkie. Serial „SANDMAN”, który jest oparty na wydawanej przez DC i uwielbianej serii komiksów autorstwa Neila Gaimana, to pełnokrwista i pełna świetnie nakreślonych postaci opowieść, w której świat mitów łączy się z mroczną fantastyką. Dziesięć spektakularnych rozdziałów to dziesięć historii wypełnionych przygodami Władcy Snów. Twórcami i producentami wykonawczymi serialu są Neil Gaiman, showrunner Allan Heinberg i David S. Goyer.

Sandman zadebiutuje 5 sierpnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA