search
REKLAMA
News

RYAN GOSLING zdradził, dlaczego przyjął rolę Kena w BARBIE

Ryan Gosling zagrał w Barbie u boku Margot Robbie.

Łukasz Budnik

22 lipca 2022

REKLAMA

Zakończyły się zdjęcia do filmu Barbie, gdzie tytułową rolę gra Margot Robbie, a w Kena wciela się Ryan Gosling. W połowie czerwca do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające aktora, które wywołało niemałe poruszenie w sieci. Teraz aktor opowiada więcej o swojej postaci w wywiadach. W nowym aktor wyjawił, dlaczego przyjął tę rolę.

Promując inną produkcję – Gray Man – Gosling stwierdził w programie Jimmy’ego Fallona, że Barbie ma “najlepszy scenariusz, jaki czytał” i dodał:

Wyszedłem na ogród i wiesz, gdzie znalazłem Kena [moich córek]? Twarzą dół w błocie obok wyciśniętej cytryny.

Gosling dodał, że zrobił swojemu znalezisku zdjęcie i wysłał do reżyserki Grety Gerwig, pisząc: “Będę twoim Kenem, bo ta historia musi zostać opowiedziana”. Aktor dodał, że u niego w domu “nikt nie bawi się Kenem”.

W jednym ze starszych wywiadów Goslin stwierdził, mówiąc o Kenie:

Ken ma trudniejsze życie niż “Gray Man”. Nie ma pieniędzy, nie ma pracy, nie ma auta, nie ma domu. Zmaga się z problemami.

Na ten moment szczegóły fabuły Barbie są nieznane, ale pogłoski mówią, że film opowie o tym, jak Barbie i Ken radzą sobie w świecie poza krainą lalek, a widzowie zobaczą także inne wersje bohaterów. Sam Gosling nie jest skłonny podzielić się szczegółami.

To nie jest to, czego się spodziewacie, chyba że jest. Niby wiecie, co to za film, ale nie sądzę, że macie rację. Zaraz, o czym mówiliśmy? Nie mogę się doczekać, aż ludzie to obejrzą. Tyle mogę powiedzieć. W innym wypadku Mattel wsadzi mnie do pudełka.

Aktor stwierdził, że rola Kena została stworzona dla niego i że czekał na nią całe życie.

Reżyserką Barbie jest wspominana Greta Gerwig, która napisała scenariusz wraz ze swoim mężem Noah Baumbachem. Oprócz Robbie i Goslinga, w obsadzie filmu są między innymi Will Ferrell, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Kate McKinnon, Simu Liu, Alexandra Shipp, America Ferrara, Michael Cera oraz Issa Rae.

Premiera Barbie odbędzie się 21 lipca 2023 roku. Tego samego dnia do kin ma trafić Oppenheimer Christophera Nolana.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA