search
REKLAMA
News

Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu WEDNESDAY. Netflix ujawnił obsadę nowych odcinków

Zdjęcia do “Wednesday” ruszyły w Irlandii.

Łukasz Budnik

7 maja 2024

REKLAMA

W Irlandii ruszyły zdjęcia do 2. sezonu “Wednesday”. Do obsady dołączą nowe twarze. Netflix przekazał informacje na ten temat.

Wraz z ogłoszeniem obsady pojawił się również materiał wideo z udziałem Rączki. Rączka zadebiutuje również jako główna bohaterka nowo powstałego kanału Netflixa na TikToku – Thing Tok, gdzie będzie pokazywała materiały zza kulis ze swojej perspektywy.

Nowości w obsadzie 2. sezonu:

Dobrze znane postaci z 1. sezonu, które dołączą do stałej obsady: Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Isaac Ordonez oraz Luyanda Unati Lewis-Nyawo

Nowe nazwiska w stałej obsadzie: Steve Buscemi (Big Lebowski, Zakazane Imperium), Billie Piper (Mocny Temat, Nienawidzę Suzie), Evie Templeton (Powrót do Silent Hill, Władca Mroku), Owen Painter (Małe wielkie historie, Opowieść podręcznej) oraz Noah Taylor (Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana, Park Avenue)

Gościnnie pojawią się: Christopher Lloyd (Rodzina Addamsów, Powrót do przyszłości), Joanna Lumley (Już mnie nie oszukasz, Absolutnie fantastyczne), Thandiwe Newton (Westworld, Miasto gniewu), Frances O’Connor (Zaginiony, The Twelve), Haley Joel Osment (The Kominsky Method, Dawna ja), Heather Matarazzo (Pamiętnik księżniczki, Krzyk) oraz Joonas Suotamo.

Wednesday to najpopularniejszy anglojęzyczny serial w Netflixie, którego 1. sezon osiągnął wynik aż 252,1 miliona wyświetleń. Przez 20 tygodni utrzymywał się w światowym TOP 10 najchętniej oglądanych tytułów w serwisie i znalazł się w pierwszej dziesiątce Netflixa w 93 krajach.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA