search
REKLAMA
News

PETE DAVIDSON ma nietypowy problem. Nie wie, co zrobić z promem, który kupił “bardzo zjarany”

Pete Davidson użycza głosu w nowej części “Transformers”.

Łukasz Budnik

7 czerwca 2023

REKLAMA

W debiutującym za kilka dni nowym filmie z serii Transformers głosu jednemu z robotów użycza Pete Davidson. Aktor znany także m.in. z występów w Saturday Night Live czy Bodies Bodies Bodies opowiedział w nowym wywiadzie o swoim nietypowym problemie.

Chodzi o prom “John F. Kennedy”, zbudowany w 1965 roku i zadokowany na Staten Island, który Davidson kupił wraz z Colinem Jostem w styczniu zeszłego roku (kosztowało ich to 280 tysięcy dolarów). Miesiące później aktor wyznaje:

Nie mam pojęcia, co dzieje się z tym promem. Colin i ja w zeszłym roku byliśmy bardzo zjarani i go kupiliśmy. Wciąż próbujemy rozgryźć, co dalej. Mam nadzieję, że prom zmieni się w Transformera i stąd ucieknie, żebym nie musiał go opłacać.

Davidson i Jost kupili prom we współpracy z brokerem Paulem Italią, który w zeszłym roku opowiadał, że są “wielkie plany”, aby tak dostosować prom, by mógł służyć jako miejsce nocnych imprez. Prace miały wtedy być na wczesnym etapie.

Transformers: Przebudzenie bestii trafi do kin w piątek. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA