search
REKLAMA
News

Patryk Vega kontynuuje promocję POLITYKI. Tadeusz Rydzyk bohaterem nowego fragmentu

Łukasz Budnik

24 czerwca 2019

REKLAMA

Patryk Vega konsekwentnie promuje swój nadchodzący film pt. Polityka, pokazując na instagramowym profilu kolejnych aktorów wcielających się w rolę znanych polskich osobistości. Widzieliśmy już Iwonę Bielską jako Krystynę Pawłowicz, Andrzeja Grabowskiego w roli Jarosława Kaczyńskiego oraz Marcina Bosaka jako premiera Morawieckiego. Przyszedł czas na Tadeusza Rydzyka. 

Fragment ujawnia, że w Rydzyka wciela się Zbigniew Zamachowski. Mówiona przez niego kwestia bezpośrednio nawiązuje do zeszłorocznej głośnej wypowiedzi, wedle której bezdomny mężczyzna podarował Rydzykowi dwa samochody. Nie jest to zaskoczeniem, wszak Vega lubi wplatać w swoje scenariusze rzeczywiste sytuacje znane widzom.

O filmie jest głośno nie tylko ze względu na rewelacje obsadowe. Reżyser, który aktualnie pracuje w Tokio nad montażem, ujawnił, że w swojej produkcji planuje zawrzeć wątek homoseksualnych romansów polskich polityków.

Przypomnijmy, że według Vegi scenariusz do Polityki został wykradziony. W jednej z ostatnich wypowiedzi reżyser zaznaczył, że nie zamierza atakować jedynie partii rządzącej, lecz ludzi z różnych formacji. Polityce wypowiedział się już Jarosław Kaczyński, zaznaczając z góry, że film będzie wypełniony kłamstwami – to właśnie w odpowiedzi na tę wypowiedź Vega ujawnił, kto wcieli się w mężczyznę na ekranie.

Już teraz Polityka wzbudza wielkie emocje – śmiało można założyć, że do jesieni, gdy film planowo wejdzie do kin, sięgną one zenitu. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA