search
REKLAMA
News

Nowe odcinki SEKSU W WIELKIM MIEŚCIE trafią na HBO Max

Łukasz Budnik

11 stycznia 2021

REKLAMA

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Seksu w wielkim mieście. Gwiazdy oryginalnej produkcji ogłosiły, że w przygotowaniu jest kontynuacja serialu, przeznaczona na platformę HBO Max.

Do swoich ról powrócą Sarah Jessica Parker (Carrie), Kristin Davis (Charlotte) oraz Cynthia Nixon (Miranda). Nie zobaczymy z kolei Kim Cattrall (Samantha), która już w 2017 roku mówiła, że jej rola powinna zostać zagrana przez kogoś innego. Zobaczymy 10 nowych odcinków, a powrót serialu zatytułowany będzie And Just Like That…. Fabuła skupi się na tym, jak główne bohaterki radzą sobie w życiu po skończeniu 50 lat. Przy nowych odcinkach nie będzie pracować twórca oryginalnego serialu, Darren Star, z kolei reżyser Michael Patrick King powróci jako producent wykonawczy. Na ten moment trwają poszukiwania showrunnera.

Seks w wielkim mieście oryginalnie emitowany był w latach 1998-2008, a w 2001 zdobył Emmy dla najlepszego serialu komediowego. Produkcja doczekała się także dwóch kontynuacji w formie filmów pełnometrażowych (2008 i 2010), jak również prequela poświęconego postaci Carrie.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowe odcinki trafią na HBO Max. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA