search
REKLAMA
News

Netflix pokazał pełny zwiastun filmu NIE OTWIERAJ OCZU: BARCELONA. Premiera w lipcu

Tak zapowiada się pierwszy spin-off filmu z Sandrą Bullock.

Łukasz Budnik

28 czerwca 2023

REKLAMA

W 2018 roku oglądaliśmy film Netflixa pt. Nie otwieraj oczu z Sandrą Bullock w roli głównej. Fabuła opowiadała o świecie, w którym tajemnicza siła dziesiątkuje populację – ci, którzy ją zobaczą, odbierają sobie życie. Bullock wcieliła się w kobietę, która próbowała uratować się wraz z dwójką dzieci. Film zdobył dużą popularność i wkrótce zapowiedziano jego spin-offy.

Do sieci trafił pełny zwiastun pierwszego z nich, którego akcja będzie się działa w Barcelonie. Tym razem śledzić będziemy losy Sebastiana i jego córki Anny, którzy przemierzają opustoszałe hiszpańskie miasto i tworzą sojusz z innymi ocalałymi. Gdy grupa poszukuje schronienia, rośnie zagrożenie większe niż niewidzialna siła.

Film wyreżyserowali Alex i David Pastor, a występują w nim Mario Casas, Georgina Campbell, Diego Calva, Alejandra Howard, Naila Schuberth, Patrick Criado, Celia Freijeiro, Gonzalo de Castro, Michelle Jenner oraz Leonardo Sbaraglia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA