search
REKLAMA
News

Netflix chce zatrudnić WIEDŹMINÓW. Może to właśnie ty jesteś idealnym kandydatem!

Łukasz Budnik

18 grudnia 2019

REKLAMA

Już wkrótce wszyscy będziemy śledzić przygody Geralta w Wiedźminie, tymczasem Netflix daje użytkownikom szansę na zatrudnienie właśnie w tej roli!

Dla wszystkich, którzy są samotnikami o dużej motywacji, lubią przebywać na łonie natury, mają na wyposażeniu dwa miecze, konia i eliksiry (a najlepiej również opancerzenie), czeka świetna szansa na zarobek. Miejcie na uwadze, że to bardzo odpowiedzialna praca – w zakresie waszych obowiązków będzie ochrona 158 milionów użytkowników, którzy czerpią przyjemność z oglądania filmów, dokumentów i seriali oraz ubijanie potworów wedle własnego uznania.

Idealni kandydaci będą mieć już doświadczenie lub dyplom ukończenia wiedźmińskiej szkoły. Pamiętajcie, że nie możecie obawiać się pracować niezależnie. Sprawność fizyczna, zwinność i umiejętność negocjacji będą dodatkowymi zaletami. Ważny jest też wasz światopogląd – jeśli nie sądzicie, że najgorsze potwory to te stworzone przez nas, zastanówcie się dwa razy zanim prześlecie swoją aplikację. Więcej szczegółów przeczytacie poniżej lub wchodząc w ten link

Kandydaci będą podpisywać kontrakty w zależności od zleceń. Pierwszy projekt rusza 20 grudnia, nie zostało więc wiele czasu na wysłanie swojej aplikacji. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA