search
REKLAMA
News

Marvel pokazał zwiastun serialu WHAT IF…?. Emocjonalne reakcje fanów na głos CHADWICKA BOSEMANA

Marvel już wkrótce pokaże kolejny serial – “What If…?” zadebiutuje 11 sierpnia.

Łukasz Budnik

9 lipca 2021

what if
REKLAMA

Wczoraj do sieci trafił zwiastun What If…? Marvela, animowanego serialu, który pokaże alternatywne historie z udziałem bohaterów znanych już doskonale z MCU. Wśród nich jest oczywiście T’Challa, grany w filmach przez Chadwicka Bosemana. Aktor zmarł w sierpniu zeszłego roku, a głosowa rola w What If…? będzie ostatnią w jego dorobku. 

Przypomnijmy, że w serialu zobaczymy między innymi Peggy Carter jako odpowiedniczkę Kapitana Ameryki, Tony’ego Starka zaprzyjaźnionego z Killmongerem oraz właśnie T’Challę jako Star-Lorda. Poza Bosemanem w serialu głosu użycza cała plejada gwiazd znanych z filmów, m.in. Mark Ruffalo, Josh Brolin, Chris Hemsworth, Paul Rudd, Sebastian Stan, Jeremy Renner, Karen Gillan, Hayley Atwell, Natalie Portman i Samuel L. Jackson. To jednak usłyszenie Bosemana wzbudziło w widzach najwięcej emocji. Na Twitterze piszą oni, że nie byli na to gotowi, a całe doświadczenie jest słodko-gorzkie, biorąc pod uwagę, że to ostatni raz, gdy Boseman pojawi się w MCU. Wyrażają też swoją tęsknotę za aktorem. Poniżej zwiastun i kilka tweetów:

Za serial What If…? odpowiedzialni są Bryan Andrews i Ashley Bradley. Premiera pierwszego odcinka została zaplanowana na 11 sierpnia. Każdy z nich będzie opowiadać zamkniętą historię.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA