search
REKLAMA
News

Margot Robbie i Ryan Gosling na nowym nagraniu z planu BARBIE Grety Gerwig

“Barbie” zadebiutuje w lipcu przyszłego roku.

Łukasz Budnik

24 czerwca 2022

barbie
REKLAMA

Trwają prace na planie filmu Barbie. Tytułową rolę gra Margot Robbie, która będzie także producentką filmu, a w Kena wciela Ryan Gosling. Do sieci trafiło nowe nagranie z planu, na którym widzimy oboje aktorów.

Reżyserką produkcji jest Greta Gerwig (Małe kobietki, Lady Bird), która została zatrudniona do napisania scenariusza wraz ze swoim mężem Noah Baumbachem (Historia małżeńska). Oprócz Robbie i Goslinga, w obsadzie filmu są między innymi Will Ferrell, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Kate McKinnon, Simu Liu, Alexandra Shipp, America Ferrara, Michael Cera oraz Issa Rae. Detale na temat fabuły nie zostały jeszcze ujawnione, ale według plotek historia ma oprzeć się na tym, że bohaterka Robbie zostanie wyrzucona z krainy Barbie za to, że nie jest wystarczająco idealna. Z doniesień wynika także, że w filmie zobaczymy kilka wersji lalki oraz Kenów.

Poniżej wspomniane nagranie:

Premiera Barbie odbędzie się 21 lipca 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA