News
Laurence Fishburne jako Regis we fragmencie 4. sezonu „Wiedźmina”
Oto nadciągający czwarty sezon WIEDZMINA, w którym Geralt staje przed nowymi wyzwaniami i nieoczekiwanymi sojusznikami. Pojawi się Regis!
Netflix pokazał fragment czwartego sezonu Wiedźmina. Premiera ośmiu odcinków została wyznaczona na 30 października.
W klipie widzimy, jak na ekranie prezentuje się Laurence Fishburne, który dołączył do serialu jako Regis. Po trzech sezonach z Henrym Cavillem w roli Geralta z Rivii, główną rolę przejmuje z kolei Liam Hemsworth. Cavill w 2022 roku ogłosił swoje odejście z projektu, a jego ostatnim występem był podzielony na dwie części trzeci sezon z 2023 roku.
Po wydarzeniach z trzeciego sezonu, które odmieniły losy Kontynentu, Geralt, Yennefer i Ciri zostają rozdzieleni przez szalejącą wojnę i niezliczonych wrogów. Gdy ich ścieżki się rozchodzą, a cele zarysowują się coraz wyraźniej, natrafiają na nieoczekiwanych sojuszników, gotowych do nich dołączyć. Jeśli zdołają zaakceptować te nowo odnalezione rodziny, być może uda im się ponownie zjednoczyć na dobre…
W obsadzie oprócz Hemswortha znajdują się m.in. Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri), Joey Batey (Jaskier).
Twórczyni i showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich potwierdziła, że sezon czwarty będzie przedostatni. Serial zakończy się na piątym sezonie, który powstał równolegle i obejmie adaptację trzech ostatnich tomów sagi Andrzeja Sapkowskiego: Chrzest ognia, Wieża Jaskółki oraz Pani Jeziora.
